صفحه اصلی
سامانه ارتباطی 137
گالری تصاویر
سامانه مناقصه و مزایده
آرشیو اخبار
ماه ربیع الاول
بهار ماه‏ ها، ربیع الاول است؛ چرا که آثار رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در این ماه پدیدار می‏ شود و انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان می‏‌تابد . ولادت رسول اکرم(ص) اشرف و سید موجودات و نزدیک‏ ترین خلق به خدا، در این ماه بوده است. به همین مناسبت مجموعه منتخبی از متن و اشعار زیبا برای تبریک فرا رسیدن این ماه فرخنده را برای شما آماده کرده‌ایم.
تاریخ درج: 1397/08/19   

ادامه خبر

روز 13 آبان
روز دانش‌آموز در ایران مصادف است با ۱۳ آبان هر سال. علت نامگذاری این روز، واقعه کشتار جمعی دانش‌آموزان تهرانی است که به نشانه اعتراض به حکومت پهلوی در صبح روز ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در محوطه دانشگاه تهران جمع شده بودند.[۱] در این اعتراض که با همیاری قشرهای دیگری از مردم نیز همراه بود،[۲] با شروع شلیک گاز اشک‌آور و سپس گلوله، ۵۶ نفر[۳] از تجمع‌کنندگان کشته شدند و صدها تن دیگر مجروح شدند.[۴][۵] دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۵۷ جمعی از دانش آموزان مدارس پایتخت طی بیانیه‌ای اعلام کردندکه ما دانش آموزان ایرانی روز شنبه سیزدهم آبان ۱۳۵۷ را به عنوان روز دانش آموز اعلام نموده و قصد داریم هر ساله با یاد شهیدان جنبش دانش آموزی در این روز بر وحدت و یکپارچگی خود بیفزاییم.[۶][۷] به منظور گرامی‌داشت این روز، ۱۳ آبان در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز دانش‌آموز نامگذاری شده‌است.
تاریخ درج: 1397/08/12   

ادامه خبر

جلسه مشترک
به مناسبت هفته نیروی انتظامی جلسه مشترکی با حضور جناب آقای مهندس ایرجی شهردار جوزدان - اعضای شورای اسلامی شهر -جناب حجت السلام والمسلمین حاج آقا محمدی امام جمعه شهرجوزدان - جناب سرهنگ خدادوست فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان نجف آباد و هیت همراه در سالن جلسات شهرداری جوزدان برگزار گردید .
تاریخ درج: 1397/07/26   

ادامه خبر


چهارمین جلسه مشترک شهردار ، اعضای محترم شورای شهر، ریئس اداره میراث فرهنگی شهرستان نجف آباد پیرامون مسائل میراث فرهنگی شهر جوزدان .
تاریخ درج: 1397/07/22   

ادامه خبر

افتاحییه
آیین افتاحییه بهره برداری از شبکه جمع آوری و تصفیه خانه شهرک صنعتی با حضور مسولین کشوری و استانی و شهرستانی ، هیت امناء شهرک صنعتی ، صنعت گران ، شهردار جوزدان و رئیس شورای اسلامی شهرجوزدان .
تاریخ درج: 1397/07/14   

ادامه خبر

                                                                
صفحه اصلی
سامانه ارتباطی 137
گالری تصاویر
آرشیو مطالب سایت
ارتباط با شهردار
سامانه مناقصه و مزایده
آرشیو اخبار سایت
شهدای شهر جوزدان

ذکر روز سه شنبه : یا ارحم الراحمین
سخن روز:
   
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شهرداری جوزدان می باشد.
طراحی و اجرا توسط شرکت نوین پارمیس